Комітет Верховної Ради відправив Ірину Геращенко в “бан”

blackseatv.com

Регламентний комітет парламенту України дав рекомендацію щодо усунення народного депутата від «Європейської солідарності», очолюваної 5-м президентом країни Порошенко, Ірини Геращенко від участі в наступних 5-ти засідань Ради.

Варто зазначити, що відповідне рішення було підтримано шістьма членами комітету, ще п’ять депутатів не погодилися з відстороненням Геращенко, а троє – утрималися.

Водночас, відповідно до законодавства нашої країни Регламентний Комітет Ради може рекомендувати усунути того чи іншого парламентарія від засідань, а депутати можуть голосувати за дане рішення без його розгляду.

Також відзначимо, що подібні заходи застосовуються в Раді в рідкісних випадках. Так, у 2015 році Регламентний комітет рекомендував парламентаріям усунути нардепа Барну від засідання, оскільки він виніс з трибуни Арсенія Яценюка, який на той момент очолював Кабінет міністрів. Дане питання на голосуванні не розглядалося.

blackseatv.com

Необхідно підкреслити, що Геращенко викликали на засідання Комітету для того, щоб обговорити її виступ, зроблений 10 вересня на трибуні Ради.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*