Українці просять відновити авіасполучення з Росією

rasen.pro

На сайті голови України з’явилася петиція, що передбачає відновлення прямого авіасполучення між нашою країною та Російською Федерацією. Варто відзначити, що даний документ вже набрав близько 5-ти тисяч підписів.

Так, після початку обміну утримуваними особами між Україною та РФ, наступним кроком Володимира Зеленського може стати відновлення транспортного сполучення з російською стороною. Для команди президента дана петиція може стати приводом для того, щоб віддати наказ Державній авіаційній службі почати переговорний процес з Росією.

До 2015 року авіаційне сполучення між Україною та РФ щодня здійснювали близько 30-ти бортів Міжнародної авіалінії України, авіакомпанії «Роза вітрів», російського «Аерофлоту» та інших авіаліній.

Восени 2015 року регулярні прямі перельоти між країнами були зупинені. Від даної ситуації у виграші залишилася Білорусь, яка змогла організувати стикувальні перельоти через Мінськ.

rasen.pro

В даний час в Мінськ щодня літає близько 12 бортів до/з Києва, 4 рейсу здійснюється з Одеси, а з Дніпра, Львова та Харкова в білоруську столицю щодня літає по 2 рейси. Водночас, у напрямку Росії з Мінська летять 25 бортів. Всього з Москви здійснюється 36 рейсів, в Пітер –10 рейсів, в Казань та Краснодар – по 2 рейси.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*