МЗС України: ми не робили зупинок у припиненні договорів з Росією

labuda.blog

Прес-служба Міністерства закордонних справ України повідомила, що у державі не припинявся процес припинення договорів України з Російською Федерацією після обрання головою держави Володимира Зеленського.

У повідомленні прес-служби йдеться про те, робота, яка спрямована на глибоку інвентаризацію та приведення договірно-правової бази з Російською Федерацією та Співдружністю Незалежних Держав у відповідність з чинними націнтересами нашої держави, не припинялася.

У Міністерстві закордонних справ зазначають, що процес перегляду договірно-правової бази досить тривалий через необхідність дотримання всіх процедур, які передбачені цими угодами у разі їх припинення, а також через процес формування органів держвлади після виборів президента та нового скликання Верховної Ради України.

labuda.blog

Відповідно до тексту повідомлення, після того, як буде завершено процес формування нового керівництва та всіх держустанов, причетних до владного апарату, буде продовжена інвентаризація договірно-правової бази зі Співдружністю Незалежних Держав та Російською Федерацією та припинення угод, які не відповідають сучасним національним інтересам нашої держави.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*