Українські моряки, яких звільнили з полону Росії, отримають квартири в Одесі

Dumskaya.net

Прес-служба голови України Володимира Зеленського поінформувала, що 24 моряки, які були звільнені у ході обміну полоненими з Російською Федерацією, отримають квартири у місті Одеса.

Згідно з інформацією, у процесі зустрічі президента Володимира Зеленського зі звільненими моряками голова держави повідомив, що на даний момент питання стосовно виділення житла в Одесі вже вирішене. Президент також вручив морякам президентські годинники. Моряки, у свою чергу, звернулися до Зеленського зі словами подяки за зусилля у процесі їх повернення на батьківщину.

Відзначається, що кілька моряків запросили президента на свої весілля.

Також Володимир Зеленський під час зустрічі подякував сім’ї моряків за те, що вони постійно надавали підтримку. За словами голови України, рідні є такими ж героями, оскільки вони робили все для того, щоб повернути моряків, а держава їм просто у цьому допомагала.

Dumskaya.net

Нагадаємо, що 7 вересня між Україною та Російською Федерацією відбувся обмін полоненими. Таким чином, Росія видала 35 полонених громадян України. Серед них були моряки, яких захопили минулої осені в Азовському морі поблизу Керченської протоки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*