Україна і Фінляндія – союзники у військовій сфері

allvin.com.ua

Повідомляється, що Україна та Фінляндська Республіка здійснили підписання кількох двосторонніх документів.

Згідно з інформацією, після переговорів між президентом України Володимиром Зеленським та головою Фінляндії Саулі Нііністьо відбулася церемонія підписання українсько-фінських документів.

Відповідно до даних, одним з документів була угода про взаємну охорону інформації, яка має обмежений доступ. Від нашої держави підпис поставив Іван Баканов, який обіймає посаду голови Служби безпеки України. Другий документ — це меморандум, в якому йде мова про співробітництво між Державною архівною службою України та Національним архівом Фінляндії. Від України меморандум підписувала Тетяна Баранова, яка є головою Державної архівної служби.

Разом з тим президент України Володимир Зеленський у ході брифінгу після зустрічі з главою Фінляндії заявив, що держави мають намір розвивати співпрацю у військовій сфері.

allvin.com.ua

Також Зеленський виступив зі словами подяки керівництву Фінляндської Республіки за підтримку незалежності та цілісності територій нашої держави.

За словами президента, у ході зустрічі голови держав домовилися про нарощування військового співробітництва та подальшого розвитку діалогу між Міністерствами оборони.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*