Порошенко: мене не злякати допитом у Держбюро розслідувань України

crimea24.tv

Колишній голова України Петро Порошенко дав коментарі щодо його допиту в Державному бюро розслідувань. Зазначимо, що допит пройшов цієї п’ятниці 13.09.19. Екс-президент повідомив, що допит пов’язаний з кримінальним провадженням про можливе втручання в роботу суддів Окружного адмінсуду столиці, а також про моряків.

Політик повідомив, що йому ставили питання про нараду в Адміністрації голови держави, на якій обговорювалися ризики та загрози, що виникли через рішення, ухвалене суддями Окружного адмінсуду. Йдеться про ренаціоналізацію або про скасування націоналізації одного з українських банків – ПриватБанку.

Порошенко розповів, що націоналізацію ввели як захист від грабежу, який витягав з держави великі суми грошей, проте Держбюро розслідувань та інші правоохоронні структури не хочуть розв’язувати це питання.

crimea24.tv

Крім цього, колишній лідер нашої країни зазначив, що він нічого не боїться, оскільки повністю впевнений в тому, що він прав та закон на його боці. Також він підкреслив, що його запитували про справу українських моряків, яких затримали в Керченській протоці. Він підкреслив, що, мабуть, ДБР не досить того, що Міжнародний трибунал ООН визнав той факт, що Україна має право користуватися водами протоки, а також узбережжям української частини Азовського моря, зокрема Маріуполя та Бердянська.

Порошенко також обурився тим, що Солом’янський суд столиці зобов’язав національне антикорупційне бюро порушити справу проти нього і колишнього міністра закордонних справ Клімкіна з підписання і реалізації Мінських домовленостей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*