Уляна Супрун: я буду продовжувати брати участь у житті України

nabludatel.net

Уляна Супрун, яка обіймала посаду виконуючої обов’язки голови Міністерства охорони здоров’я, повідомила, що вона залишиться в Україні та надалі братиме участь у політжитті держави.

За її словами, на даний момент багато хто думає, що Супрун має намір покинути Україну, та ймовірно про це писатимуть засоби масової інформації протягом наступних декількох місяців, коли екс-керівник МОЗ буде направлятися в аеропорт. Однак, Уляна Супрун зазначила, що вона досить багато літає за кордон, зокрема, у Сполучені Штати та європейські держави на конференції, присвячені темі охорони здоров’я.

Екс-голова відомства заявила, що вона і далі має намір підтримувати трансформаційні процеси у медичній сфері, проте вже ззовні МОЗ.

nabludatel.net

На питання стосовно того, чи будуть з Супрун члени її команди, серед яких Павло Ковтонюк та Олександр Лінчевський, вона повідомила, що будуть. На даний момент вони відпочивають, щоб почати старанно працювати. Екс-голова відомства вважає, що отриманий за період 3-х років спільний досвід, повинен зберегтися.

Відзначається, що у найближчому майбутньому Супрун з командою збирається розширити область своєї уваги на те, що відбувається у правоохоронних структурах. Адже у разі їх несправного функціонування, у державі не може працювати майже ніяка сфера, зокрема, охорони здоров’я. Також вона має намір створити аналітичний центр, покликаний займатися питаннями охорони здоров’я, та розвивати власну платформу комунікаційного характеру.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*