Не встиг мер Дніпра здати міст, як за нього взялася прокуратура

opentv.media

Голова Дніпровського міської ради Борис Філатов повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що 13 вересня співробітники правоохоронних органів провели обшуки у мерії.

Відповідно до повідомлення Філатова, правоохоронці провели обшуки у будівлі Дніпровської міськради та при цьому поводилися коректно.

За словами мера міста, служби співпрацюють зі слідством, а у разі встановлення факту винності кого-небудь зі співробітників — він обов’язково відповість за законом. Однак якщо виявиться, що кримінальна справа є політичним замовленням «нечистоплотних олігархів», тоді це досить скоро стане ясним.

opentv.media

Прокуратура Дніпропетровської області також підтвердила, що проведення обшуків пов’язано з кримінальною справою, яку було відкрито за порушення у процесі капітального ремонту Центрального мосту.

Згідно з інформацією, кільком особам Дніпровської міської ради готуються вручити повідомлення про підозру, серед яких Михайло Лисенко, який обіймає посаду заступника голови Дніпра. Саме Лисенко керував питанням реконструкції мосту.

Відзначається, що працівники міськради робили спроби не пускати на деякі поверхи будівлі співробітників правоохоронних органів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*