Українська влада хоче провести місцеві вибори по всій країні, включаючи Донецьк і Луганськ

amp.hyser.com.ua

Голова Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що на даний момент активно обговорюється питання щодо можливості проведення наступних місцевих виборів не тільки на підконтрольній Україні території, але й на тимчасово окупованій, зокрема в Донецькій та Луганській областях.

Пристайко зазначив, що одночасне проведення виборів по всій території України обговорювалося в рамках Мінських домовленостей, проте за останні п’ять років цього так і не вдалося зробити. За словами міністра, зараз перед українським керівництвом стоїть завдання підібрати найбільш оптимальну для України форму реалізації «формули Штайнмайера», яка була узгоджена екс-президентом України Петром Порошенком.

amp.hyser.com.ua

Дана формула передбачає паралельне виконання Мінських угод й складається з наступної послідовності кроків: введення закону про вибори на Донбасі, обопільне відведення військ, проведення виборів, надання Донбасу особливого статусу та повернення Україні повного контролю над державним кордоном.

У партії «Європейська солідарність» подібну заяву назвали черговим кроком до капітуляції України на умовах РФ. Більш того в партії заявили, що недавнє рішення про звільнення всіх членів ЦВК є спробою влади легітимізувати проведення даних виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*