Кількість СБУшників скоротять, а тим, що залишилися піднімуть зарплату

kyiv.web2ua.com

Керівник Служби безпеки Іван Баканов повідомив кореспондентам, що в ході реформи відомства заплановано скорочення штату. Водночас, співробітники, що залишилися повинні будуть отримувати більш високу заробітну плату.

Баканов попросив Верховну Раду дати йому півтора місяці, щоб представити відповідний проект закону. На даний момент законопроект розробляється за участю іноземних партнерів. У проекті передбачено поділ функцій правоохоронних структур. Також він повинен ліквідувати нездорову конкуренцію між структурами.

kyiv.web2ua.com

Голова СБУ звернув увагу на те, що скорочення чисельності працівників є обов’язковим пунктом законопроекту. Водночас, керівництво відомства хотіло б прописати в законі проекту більш гнучку структуру служби, яка дозволила б діяти не від функцій, а від загроз. Так, наприклад, якщо виникає в країні якась загроза, то в СБУ можуть створити спеціальний департамент для боротьби з нею. Якщо ж загрози вже немає, то й департамент усувають.

Поряд з цим, Баканов зазначив, що реформа повинна починатися зі співробітників. Оскільки Служба безпеки є елітним правоохоронним органом, то й її співробітники мають бути відповідно забезпечені.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*