Кирило Вишинський: до Києва на суд приїхати не зможу, я в лікарні

Fromua.news

Повідомляється, що журналіст Кирило Вишинський, який обіймав посаду головного редактора видання «РІА Новини-Україна» заявив про госпіталізацію, хоча раніше мав намір приїхати у столицю України на судове засідання по його справі, дата проведення якого призначена на 16 вересня.

Вишинський повідомив, що 12 вересня передав своєму адвокату довідку, яка свідчить про госпіталізацію з метою огляду, тому 16 вересня, швидше за все, не зможе з’явитися у суді.

Головред зазначив, що він знаходиться у медустанові для того, щоб провести поглиблений медогляд, який він не проходив порядку останніх півтора року.

Повідомляється, що адвокат Вишинського Андрій Доманський передав у судовий орган відповідне клопотання.

Людмила Денисова, яка займає пост уповноваженого Верховної Ради з прав людини, зазначила, що журналіст має право брати участь у судовому засіданні за допомогою відеоконференції. Дана можливість не суперечить законодавству України та Російської Федерації.

Fromua.news

Нагадаємо, що журналіст Кирило Вишинський після того, як прилетів до Росії, дав заяву стосовно того, що він має намір повернутися в Україну для того, щоб «довести свою невинність». Однак на деяких каналах у месенджері «Телеграм» публікувалася інформація про можливі провокації з боку радикально налаштованих громадян.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*