Українців очікує підвищення пенсій в чотири етапи

polit.media

У грудні поточного року, а також в березні, червні та грудні 2020 року буде збільшено розмір пенсійних виплат громадянам України. Відзначається, що підвищення пенсії буде відбуватися з урахуванням нового прожиткового мінімуму.

Уже в грудні 2019 року українські пенсіонери зможуть розраховувати на підвищення відповідних виплат. Так, в ході перерахунку мінімальну пенсію планують збільшити на 74 грн, а максимальну – не менше ніж на 740 грн.

Планові перерахунки пенсії будуть здійснюватися й у 2020 році. Попри те, що бюджет на наступний рік ще не затверджено, відомо, що черговий перерахунок пенсій заплановано на червень та грудень 2020 року. Обрані саме ці місяці, оскільки в перших числах буде здійснено перерахунок прожиткового мінімуму, а це дозволить встановити максимально оптимальний відсоток підвищення пенсій.

polit.media

На березень 2020 року також заплановано перегляд розміру пенсій, при якому будуть враховані показники інфляції та динаміки зарплат. Передбачається, що з урахуванням таких змін вже в наступному році мінімальна зарплата в країні може збільшитися з 1564 до 1800 грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*