Громадянам Філіппін дозволили особисто розбиратися з чиновникам-хабарникам

tv5.zp.ua

У своєму недавньому виступі президент Філіппін Родріго Дутерте повідомив, що відтепер у громадян країни з’явиться можливість особисто розібратися з чиновником, який вимагає хабар. Під словом «розібратися» Дутерте має на увазі дозвіл на нанесення тілесних ушкоджень хабарнику, а також можливість вистрілити в зловмисника.

За словами Дутерте, для того, аби у майбутньому уникнути тюремного ув’язнення, потрібно стріляти чиновнику-корупціонеру в ноги. У такому випадку суд стане на сторону громадянина, у якого вимагали хабар, й він отримає помилування. Єдине, що загрожує людині, яка вистрілить або вдарить хабарника, це «серйозне тілесне покарання».

tv5.zp.ua

Дутерте підкреслив, що проблема корупції настільки глибоко проникла на всі рівні функціонування держави, що буквально кожна людина в уряді замішана у корупційних схемах. У зв’язку з цим Дутерте готовий надати громадянам можливість самостійно відстоювати свої права й робити внесок в боротьбу з корупцією. Крім того, він заявив, що реакція на будь-яке звернення громадян з приводу випадків хабарництва серед чиновників, буде миттєвою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*