США надали обладнання для мовлення на окупований Донбас

mediasat.info

В ході прес-конференції, що відбулася 13 вересня в столиці України, заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент заявив, що Сполучені Штати повністю підтримують ідею свободи медіа в Україні, зокрема щодо мовлення на тимчасово окупованій території країни. У якості підтвердження своїх слів Кент повідомив, що США надали Україні нове якісне обладнання, яке дозволить транслювати український контент.

За словами Кента, в Україні сьогодні як ніколи актуальна тема свободи ЗМІ, доступу до альтернативної інформації, особливо коли мова заходить про ту територію країни, де немає доступу до українського мовлення. Кент зазначив, що нове обладнання, надане американською стороною, зробить українські ЗМІ доступними для більш ніж 4 млн жителів країни, включаючи тих, хто тимчасово не має до них доступу.

mediasat.info

Кент підкреслив, що допомога, яка надається Україні, зрештою, повинна зіграти позитивну роль в створенні сильнішої країни, яка подолає внутрішні розколи. У зв’язку з чим, він покладає великі надії на оновлену програму інформаційної реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*