Українське харчове законодавство перейшло на норми Євросоюзу

glavpost.ua

13 вересня в рамках прес-конференції Тоні Віл, який тривалий час керував проектом «Удосконалення системи контролю безпеки харчових продуктів в Україні», повідомив про перші успішні результати. Зокрема, Віл заявив, що реалізація проекту завершена й тепер українська харчова продукція за своїми показниками якості максимально відповідає європейським стандартам.

За словами Віла, по завершенню даного проекту в Україні вдалося впровадити новий підхід у сфері харчової продукції, який стане вигідним як для споживачів, так і для виробників. Зокрема, перші отримають доступ до безпечних продуктів, а виробники зможуть вийти на європейські та світові ринки. Більш того, для країни в цілому цей проект означає черговий крок в сторону євроінтеграції.

glavpost.ua

Віл також зазначив, що одним з найважливіших завдань даного проекту була часткова трансформація українського харчового законодавства шляхом внесення нових законопроектів. На даний момент вже прийнято 5 законопроектів й 38 підзаконних актів, покликаних адаптувати українське законодавство в цій сфері під європейське.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*