Парі президента Зеленського і мера Дніпра Філатова триває, всупереч мосту

v-variant.com.ua

Президент України Володимир Зеленський 14 вересня прибув до Дніпра для того, аби перевірити якість виконаної роботи по реконструкції Центрального мосту. Відзначається, що голова держави відмовився поки коментувати, наскільки якісно виконано поставлене перед мером Дніпра Борисом Філатовим завдання, й оголосив, що раніше укладене між ними парі триває.

За словами Зеленського, попри те, що міст відкритий в зазначені терміни, говорити про його якість поки складно. На даний момент озвучуються різні версії того, наскільки міст підходить для експлуатації: одні фахівці стверджують, що він відповідає всім нормам, інші вважають, що стислі терміни позначилися на якості виконаної роботи.

v-variant.com.ua

У зв’язку з цим Зеленський прийняв рішення, що спочатку спеціальна комісія проведе оцінку відповідної документації, після чого якість Центрального мосту буде або підтверджено, або спростовано.

Нагадаємо, що 12 липня Борис Філатов побився об заклад з Володимиром Зеленським й пообіцяв завершити реконструкцію Центрального мосту до 14 вересня. У разі програшу, Філатов має піти у відставку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*