Міністерство ветеранів України розробило новий законопроект про статус ветеранів бойових дій на Донбасі

amp.hyser.com.ua

Володимир Зеленський, який обіймає посаду президента України, у процесі відкриття нацзмагань під назвою «Ігри Нескорених» заявив про те, що готується законопроект, який передбачатиме механізм визначення статусу добровольців, які брали участь у війні на Донбасі, та ветеранів бойових дій.

Згідно із заявою голови України, держава повинна знати та цінувати кожного ветерана, а також розуміти їх потреби.

Зеленський повідомив, що для виконання даного завдання необхідний системний підхід, який буде ґрунтуватися на новому законодавчому акті, що визначатиме статус ветеранів. Уже у найближчому майбутньому у Верховній Раді з’явиться проект закону, спільно розроблений Міністерством у справах ветеранів та ветеранами. Оксана Коляда, що займає пост голови Міністерства ветеранів, обіцяла Зеленському, що протягом тижня проект законодавчого акту буде готовий.

Відповідно до слів гаранта, у даному законодавчому документі буде міститися механізм визначення статусу добровольця та статусу учасника бойових дій.

amp.hyser.com.ua

Також у ході національних змагань голова Міністерства ветеранів повідомила про свою мрію, про присвоєння «Іграм Нескорених» статусу звичайних та звичних видів спорту.

Згідно зі словами міністра, вона мріє, щоб люди не дивувалися тому, що ветерани, які володіють інвалідністю, зокрема, з протезами, займаються спортом на спортмайданчиках або у тренажерних залах. Оксана Коляда бажає, щоб це стало звичайним явищем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*