У КНДР триває демонтаж ядерних об’єктів

фото: 19.rodina.news

Американські експерти, які відстежують виконання умов угоди, підписаної між американським президентом Дональдом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином, зафіксували початок демонтажу ядерного полігону Сохе. Передбачається, що в рамках даної угоди про «повну денуклеарізацію корейського півострова» незабаром будуть демонтовані всі ядерні об’єкти, що знаходяться в КНДР.
Експерти групи 38 North відзначили, що, виходячи з отриманих супутникових знімків Сохе, можна зробити висновок про те, що на даний момент там здійснюється демонтаж будівлі, де раніше проходила збірка ракет-носіїв. Крім того, демонтажу піддали і майданчик для випробування двигунів.
Це вже другий ядерний об’єкт КНДР, який демонтують. У травні було завершено демонтаж ядерного полігону Пунгері. Для цього провели три контрольовані вибухи в підземних тунелях і ще один на поверхні.
Нагадаємо, що «денуклеарізація корейського півострова» почалася після зустрічі Трампа і Кім Чен Ина, яка пройшла 12 червня в Сінгапурі. На ній глави держав підписали угоду, що зобов’язує КНДР демонтувати всі ядерні об’єкти.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*