Українці скоро зможуть оформити “Е-пенсію”, – Пенсійний Фонд

Bzns.media

На сайті Пенсійного фонду України повідомляється, що з 14 вересня українці отримали доступ до мобільного додатку «Пенсійний фонд» й відтепер можуть користуватися послугами електронного сервісу фонду. Відзначається, що на даний момент додаток працює в тестовому режимі, проте вже найближчим часом його планують запустити на повну потужність.

Цей додаток доступний для власників смартфонів та планшетів з системою Android. Пізніше додаток планують адаптувати й до системи IOS.

У повідомленні зазначено, що запуск додатку дозволить вибудувати нову, більш оптимальну та ефективну модель взаємодії між пенсіонерами України та Пенсійним фондом. Крім того, додаток «Пенсійний фонд» є черговим кроком на шляху до реалізації системи «Е-пенсія», яка передбачає перехід на надання електронних послуг.

Bzns.media

Новий додаток дозволяє користуватися електронними послугами фонду, відстежувати необхідну інформацію, працювати з документами, оцінювати якість послуг, які надаються. При цьому найголовніше полягає в тому, що додаток забезпечує зворотний зв’язок й пенсіонери можуть з будь-якого питання звернутися до працівників Фонду, використовуючи для цього мобільний пристрій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*