В аеропорту Києва виявлено докази незаконного перетину кордону Порошенка

nokta.md

Юрист Андрій Портнов, який обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента (АП) у період з 2011 по 2014 рік, поінформував у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що у ході обшуків у співробітників Держприкордонслужби та диспетчерів у Міжнародному аеропорту Жуляни були виявлені докази перетину держкордону на незаконній основі п’ятим президентом України Петром Порошенком.

Відповідно до тексту юриста, його джерела повідомили про те, що у ході обшуків 12 вересня у співробітників Держприкордонслужби та диспетчерів у Жулянах були виявлені всі докази, що свідчать про незаконне перетинання екс-президентом державного кордону.

Портнов зазначив, що у процесі обшуків, які здійснювалися у гаражі АП, були знайдені підроблені автомобільні номери. Саме вони імовірно використовувалися під час поїздки до аеропорту, а також для особистих потреб п’ятого голови України.

nokta.md

За словами екс-заступника голови АП, співробітники правоохоронних органів відправили запит у Мальдівську Республіку стосовно паспортів, які використовувалися у процесі реєстрації після перельоту.

Андрій Портнов вважає, що виявлення всіх підроблених паспортів Петра Порошенка та членів його сім’ї допоможе у пошуку рахунків, офшорів та вкрадених у держави коштів, оформлених на ці паспорти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*