В Україні мають намір перетворити свої маяки на туристичні об’єкти

nexia-club.com.ua

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що маяки, розташовані на території країни, відтепер будуть служити не тільки гарантом безпеки на морі, але й туристичним об’єктом. Відзначається, що для туристів, охочих відвідати українські маяки, буде відведено спеціальний час й дні, коли їх візит ніяк не позначиться на роботі засобу навігаційного обладнання узбережжя.

nexia-club.com.ua

За словами Криклія, в Міністерство інфраструктури вже не один раз зверталися з проханням зробити маяки доступними для візитів. Більш того, у багатьох державах світу вже давно переглянули ставлення до маяків й використовують їх не тільки для забезпечення безпеки на морі, але й у якості культурного об’єкта, здатного зацікавити туристів та місцевих жителів. Тому, як зазначає Криклій, у певній мірі перетворення маяка в туристичний об’єкт це світовий тренд, який Україна вирішила підтримати.

Відомо, що на даний момент для відвідування відкриті маяки в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях. Надалі цей список планують розширити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*