Київ запропонував змінити підручники з цитатами про дружбу з Росією

sprotyv.info

Голова Міністерства освіти та науки України Ганна Новосад заявила, що ситуація, при якій в українських шкільних підручниках досі вказується дружній характер взаємин між Україною та Росією, є неприйнятною. За словами Новосад, подібні цитати про дружбу з РФ повинні бути виключені зі шкільної навчальної літератури.

sprotyv.info

Новосад зазначила, що після подій, які відбулися на Майдані Незалежності, а також з огляду на тривалий конфлікт на південному сході України, висловлювання про дружбу між РФ та Україною втратили свою актуальність. Більш того, зазначені події вплинули на політичну свідомість суспільства, для якого відтепер Росія не є партнером і, тим більше, другом України. У зв’язку з цим, як вважає Новосад, необхідно скоригувати інформацію в шкільних підручниках, аби вона відповідала реальному стану справ.

Водночас Новосад підкреслила, що зміни повинні бути узгоджені з українським суспільством. Зокрема, необхідно досягти суспільного консенсусу в плані тлумачення таких події як війна на Донбасі, «євромайдан» й ролі РФ у всьому тому, що відбувається.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*