Кількість жертв лісових пожеж в Греції продовжує зростати

фото: www.greece.com

Стало відомо, що через безперервні лісові пожежі в Греції кількість жертв зростає з кожним днем. Вранці 24 липня рятувальники повідомили про те, що у полі були знайдені десятки загиблих.
Спочатку інформацію про десятки знайдених мертвих тіл в полі, недалеко від таверни в місті Маті, представили на телеканалі Ski, потім її підтвердили рятувальники. На місці трагедії були знайдені тіла 30 загиблих.
Представники рятувальної служби Греції повідомили про те, що найбільше загиблих людей було знайдено в полі. При цьому, практично всі вони загинули сім’ями, намагаючись врятуватися від вогню, який їх наздоганяв. У ЗМІ заявляють про те, що загиблі, швидше за все, прямували в бік моря, де шукали порятунку від природної катастрофи.
Однак, як свідчать дані, навіть ті сім’ї, які дісталися моря, не вижили. Так, мер міста Рафіна повідомив про те, що в морі були знайдені тіла 26 загиблих осіб.
На даний момент, кількість загиблих від лісових пожеж в Греції наблизилася до позначки в 50 чоловік, при цьому ще 150 постраждали і потребують медичної допомоги.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*