Україна зробила «Газпрому» несподівану пропозицію

korupciya.com

На Facebook-сторінці голови НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва з’явилося повідомлення, в якому він вказав, що газотранспортні системи України та Словаччини стануть гідною заміною раніше використовуваного «Газпромом» газопроводу OPAL. Більш того, українська та словацька сторони вже сьогодні готові запропонувати допомогу російській компанії в постачаннях газу до Європи.

За словами Коболєва, після того, як оператор газопроводу OPAL прийняв рішення про обмеження до нього доступу «Газпрому», у російській компанії можуть виникнути проблеми з постачанням газу на територію Європи в таких же обсягах, як це було раніше. У свою чергу Словаччина та Україна готові піти назустріч й запропонувати свої газотранспортні системи, які легко впораються з обсягами газу, які раніше поставлялися «Газпромом» до Європи через OPAL.

korupciya.com

Коболєв також звернувся зі словами подяки до представників Європейського Суду, які своїм рішенням про скасування права монопольної експлуатації газопроводу OPAL компанією «Газпром» захистили конкуренцію й відстояли принцип солідарності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*