Управління «К» в СБУ гальмує входження України в НАТО

asd.news

Іванна Климпуш-Цинцадзе, що займає пост голови парламентського комітету з питань інтеграції з Євросоюзом, у кулуарах 16-й зустрічі «Ялтинської Європейської Стратегії» (YES) прокоментувала намір керівника СБУ Івана Баканова стосовно того, щоб зберегти відділ по боротьбі зі злочинністю в економічній сфері у складі Служби безпеки.

За її словами партнерам України не сподобається проект закону про реформування Служби безпеки, що передбачає збереження Управління К — відділу по боротьбі з економічною злочинністю.

Державний діяч вважає, що на шляху до Організації Північноатлантичного договору збереження Управління К буде лише гальмувати Україну.

Голова комітету відзначила, що вже багато років Управління К виступало як засіб тиску на підприємців. Згідно із законодавчим актом про національну безпеку, повинен бути представлений новий проект закону про СБУ, що усуває положення, яке суперечить демократичним принципам НАТО, куди відповідно до Конституції, прагне Україна.

asd.news

Климпуш-Цинцадзе повідомила, що Іван Баканов заявляє про фінальні стадії погодження законопроекту. Однак згідно з інформацією з джерел голови комітету, проект законодавчого акта не прийнятний для міжнародних партнерів, які досить довго та старанно працювали з Україною для того, щоб виробити формулу реорганізації СБУ.

Климпуш-Цинцадзе підсумувала, що голова держави та його політсила «Слуга народу» на сьогодні здатні здійснити прорив, щоб СБУ виконувала такі ж функції, як виконують аналогічні органи в усьому світі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*