Україна законодавчо закріпить мінімальну швидкість інтернету

my.ua

Михайло Федоров, який обіймає посаду міністра цифрової трансформації України, 14 вересня у процесі 16-ї щорічної зустрічі «Ялтинської Європейської Стратегії» (YES), яка проходить у Києві, заявив, що Кабінет Міністрів має намір законодавчо закріпити мінімальну швидкість інтернету у країні.

Відповідно до слів міністра, в Україні планують законодавчо закріпити мінімальну швидкість інтернету, яка буде у країні. Однак на даний момент залишається невідомою інформація стосовно того, наскільки держава покрита інтернетом.

Федоров зазначив, що це має бути виправлено у найближчі кілька місяців.

Також голова відомства заявив, що метою на найближчі 3 роки є робота, спрямована на те, щоб вся соцінфраструктура та всі населені пункти України змогли мати доступ до широкосмугового інтернету. А впровадження технологій 5G в Україні будуть обговорюватися лише після того, як у всіх регіонах нашої країни будуть впроваджені 3G та 4G.

my.ua

Раніше Михайло Федоров заявляв, що протягом 5 наступних років в Україні планують близько 90% держпослуг перевести у режим онлайн.

Прес-служба голови держави повідомляла, що на розвиток цифрової економіки у нашій державі вищий виконавчий орган Євросоюзу — Європейська комісія може виділити близько 25 млн євро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*