ОБСЄ і США виступили проти перегляду Мінська

ua.news

В ході 16-ї зустрічі «Ялтинської Європейської Стратегії» (YES) спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер та голова ОБСЄ Мирослав Лайчак заявили, що перегляд Мінських домовленостей є безперспективним та може лише погіршити ситуацію.

Голова Міністерства закордонних справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак, який очолює ОБСЄ зазначив, що спроби, спрямовані на перегляд Мінських домовленостей, можуть завдати лише шкоди можливості примирення на Сході України.

Лайчак звернувся із закликом до сторін стосовно того, щоб вони не розглядали як можливий варіант перегляд Мінська.

Також спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер повідомив, що необхідності змінювати що-небудь у домовленостях — немає, адже Мінські угоди містять все необхідне.

ua.news

За його словами, у самих Мінських угодах немає проблем. Головна проблема полягає у тому, що Російська Федерація не визнає свої зобов’язання, а також не приступає до їх виконання. Однак російська сторона схильна стверджувати, що на Донбасі її немає, а також що Київ повинен говорити безпосередньо з так званими республіками, що ставить у тупик подальші переговори між державами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*