Україна повинна стати всесвітнім кіномайданчиком, — президент Зеленський

ekburg.tv

Голова України Володимир Зеленський звернувся до діячів кіноіндустрії всього світу із запрошенням спільної роботи на території нашої країни. Серед основних плюсів такої роботи лідер особливо виділив чудові локації, висококваліфікованих фахівців та необхідну технічну базу, яка потрібна для знімання.

Так, лідер запевнив світових діячів кіно в тому, що двері нашої держави завжди для них відкриті. Крім цього, в нашій країні є все необхідне для фільмування. Він закликав представників кіноіндустрії створювати шедеври разом.

Водночас, політик розповів, що в ході конференції YES, яка проходила в столиці нашої країни, він зміг зустрітися з низкою світових зірок кіно.

Зеленський повідомив, що він мав можливість поспілкуватися Крейгом Мезином, який є продюсером та сценаристом серіалу «Чорнобиль», а також з Робін Райт. Також президент зустрічався з Мілою Куніс, яка є уродженкою нашої країни, а також з актором та продюсером Ештоном Кутчером.

ekburg.tv

За словами Зеленського, в ході зустрічі з зірками була порушена тема кіно, а також розмова йшла про розвиток української кіноіндустрії. Крім цього, обговорювалися можливості залучення інвесторів в дану сферу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*