Прикордонники Чехії не пустили до Євросоюзу члена нацбатальйону «Азов»

shipovnik.ua

Волонтер з України Роман Синіцин у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що співробітники прикордонної служби Чехії не пропустили в Європейський союз націоналіста Назарія Кравченка. Варто відзначити, що раніше Кравченко входив до складу націоналістичного батальйону «Азов».

Так, Синіцин повідомив, що в української поліції та ще однієї європейської країни є договір, згідно з яким, Україна передає цій державі списки підозрілих людей». Правоохоронні органи цієї держави не проводять перевірок та відразу вносять зазначених осіб у систему SIS, після чого вони стають небажаними в країнах Європейського Союзу.

Водночас, за словами Синіцина, жоден з тез людей, яких не пустили на територію Євросоюзу, не фігурує ні в яких кримінальних провадженнях.

shipovnik.ua

Варто зазначити, що колишній член батальйону «Азов» Назарія Кравченко є одним з лідерів ультраса. Навесні цього року він став організатором акції, яка пройшла на вулицях австрійської столиці Відня, та вимагав, щоб влада не допустила приїзду українського юриста Андрія Портнова. Крім цього, він відомий зв’язками зі скандальним націоналістом з Одеси Сергієм Стерненко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*