Президенту України Володимиру Зеленському пропонують змінити Гімн України

mixnews.lv

Офіційний сайт президента України свідчить про те, що на електронному ресурсі була розміщена петиція, в якій автор пропонує Володимиру Зеленському змінити гімн України на версію відомої української виконавиці Наталки Могилевської.

Відповідно до тексту петиції, автор — Оксана Литвин заявляє, що зараз час змін. Це і було підтверджено на президентських та парламентських виборах. Автор вважає, що необхідно додати позитиву у гімн життя всього українського народу та життя держави.

За словами Литвин, почувши гімн України, жителі інших держав повинні відразу зрозуміти красу, силу, душу та життя нашої країни.

mixnews.lv

Автор звернула увагу на версію української виконавиці Наталки Могилевської, що можливо її інтерпретацію варто розглянути як варіант. Оксана Литвин вважає, що можна замінити слова, куплет або ж змінити текст повністю. Адже, за словами автора, «ще не вмерли» ми вже багато років, а хочеться повноцінно жити.

Згідно з інформацією, дата реєстрації електронної петиції 13 вересня. На даний момент з необхідних 25 тисяч голосів набрано 50.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*