Фармкомпанія України займається підкупом лікарів

www.056.ua

На Facebook-сторінці політолога Кирила Сазонова з’явилося повідомлення, в якому він вказує на те, що одна з найбільших фармацевтичних компаній України АТ «Фармак» замішана в підкупі лікарів з метою просування препаратів власного виробництва й збільшення прибутку. Як доказ Сазонов посилається на пост Соні Комадінської, яка за підсумками візиту в одну з київських поліклінік переконалася, що лікарі виписують ліки виключно виробництва компанії «Фармак».

У повідомленні Комадінської зазначено, що лікар виписала їй та іншим пацієнткам, які перебували з нею в одній палаті, два препарати фірми «Фармак» й наполегливо рекомендувала придбати їх в аптеці при лікарні. Як з’ясувалося, в цій аптеці виписані лікарем препарати коштували в 1,5 раза більше, ніж в будь-якому іншому місці.

За словами Сазонова, подібна схема підкупу лікарів вже не нова. Компанія пропонує лікарям премії, різного роду поїздки в обмін на те, що вони будуть виписувати пацієнтам препарати виключно даної компанії. Сазонов підкреслив, що мова йде не про приватну ініціативу, а про цілу систему.

www.056.ua

При цьому в самій компанії «Фармак» заперечують всі звинувачення й планують притягти до відповідальності тих, хто за їхніми словами, поширює неправдиву інформацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*