Глава МВС України Аваков показав замаскованих снайперів Нацгвардії

dontimes.news

Арсен Аваков, який обіймає посаду голови Міністерства внутрішніх справ, розмістив у своєму профілі в «Інстаграм» фотографію, на якій зображений він та 3 замасковані бійці Національної гвардії.

Міністр внутрішніх справ в описі під знімком написав, що поки столицю охопили політичні пристрасті, він разом бійцями знаходяться на полігоні Національної гвардії Старе на навчаннях Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Нацгвардії, Поліції та Держприкордонслужби.

За словами Авакова снайпери є одними з кращих. На фото тільки він не замаскований.

Також голова відомства відзначив, що на фотографії показана снайперська мода трьох сезонів, серед яких літо, весна/осінь та зима.

dontimes.news

Раніше повідомлялося про те, що голова України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про Національну гвардію. Даний документ передбачає виведення Нацгвардії з системи МВС, а також подальше її підпорядкування безпосередньо президенту.

Ще одним законопроектом, внесеним головою держави, є документ, яким пропонується внесення змін до Основного закону держави, що закріплюють право президента призначати керівників Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*