Кабінет Міністрів України подав проект державного бюджету на 2020 рік

Gordonua.com

В ході брифінгу, який відбувся 15 вересня, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що сьогоднішній день, згідно з Конституцією, є останньою датою, коли Кабмін повинен прийняти й подати до Верховної Ради проект держбюджету. Гончарук підкреслив, що відповідний документ вже готовий й сьогодні ж буде переданий до парламенту.

За словами Гончарука на підготовку та прийняття держбюджету на 2020 рік уряд мав всього два тижні, в той час як стандартно на це відводиться не менше пів року. Він підкреслив, що при складанні бюджету Кабмін змушений був спиратися на цифри, які відповідають положенню справ в державі на момент весни поточного року.

Gordonua.com

Однак вже восени в проект держбюджету буду внесені необхідні корективи на основі прогнозу, підготовленого Мінекономіки. За словами Гончарука, це дозволить адаптувати проект держбюджету до нинішніх реалій, з урахуванням економічних, політичних та інших змін.

Гончарук також додав, що протягом найближчих двох тижнів Кабмін внесе на розгляд парламенту програму діяльності уряду, де будуть детально описані всі заплановані реформи та перетворення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*