Кабмін України планує істотно знизити податки

Twnews.com.ua

Голова Кабінету Міністрів Олексій Гончарук під час презентації проекту бюджету на наступний рік заявив, що уряд має намір знизити податки та зменшити кількість коштів, що витрачаються на утримання держапарату.

За словами Олексія Гончарука, Уряд не збирається підвищувати податки з метою нарощування доходу, оскільки даний шлях є неправильним. Разом з тим уряд поставив перед собою завдання, яке полягає у найбільш ефективному витрачанні коштів платників податків.

Прем’єр-міністр вважає, що необхідно поступово зменшувати податки та зробити рівними для всіх. Адже дуже несправедливою є ситуація, в якій рівень податків високий, а кількість тих, хто їх оплачує, становить незначну частину бізнесу. Тому Кабінет Міністрів повинен відійти від цієї формули.

Також голова уряду планує скоротити кількість коштів, що витрачаються на утримання держапарату.

Twnews.com.ua

Гончарук зазначив, що наступний рік має стати періодом, коли будуть серйозно урізані та зменшені витрати на державу, адже велика кількість державних коштів витрачається неефективно. У 2020-му році робота буде спрямована на більш ефективне функціонування держави.

Голова Кабміну повідомив, що за період двох тижнів, з моменту призначення нового складу уряду, було практично неможливим зобразити у державному бюджеті усі наявні ідеї стосовно скорочення державних витрат.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*