Про Уляну Супрун м’якше сказати було не можна, грубіше – можна, — Москаль

v-variant.com.ua

Колишній голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль заявив, що його грубе висловлювання на адресу Уляни Супрун, яка до недавнього часу обіймала посаду в.о. міністра охорони здоров’я України, було абсолютно доречним і йому нема за що вибачатися. Більш того, він переконаний, що Супрун заслуговує більш жорстких коментарів на свою адресу.

Москаль розповів, що приводом для такої поведінки стала реакція на безпідставні звинувачення в контрабанді з боку Супрун. За словами Москаля, в той час, коли він ще очолював Закарпатську ОДА, в області вибухнула епідемія кору й терміново були потрібні ліки. В Україні на той момент були проблеми з вакциною, тому Москаль змушений був звернутися за допомогою до сусідніх держав, зокрема до Угорщини. Оскільки угорське керівництво також було зацікавлене в нерозповсюдження епідемії, то вони погодилися допомогти з постачанням вакцини.

v-variant.com.ua

Як зазначає Москаль, Супрун подібні дії назвала контрабандою та заявила, що завезена вакцина неякісна та не сертифікована. При цьому ніяких доказів вона не мала. За словами Москаля, Супрун не врахувала той факт, що оскільки Угорщина є членом ЄС, то всі лікарські препарати обов’язково проходять перевірку, а відповідно звинувачення на його адресу — безпідставні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*