Демографічна катастрофа серед чоловіків в Україні просто зашкалює

topnews.odessa.ua

Елла Лібанова, яка обіймає посаду директора Інституту демографії та соцдосліджень НАН України, повідомила, що смертність серед чоловічого населення України перевищує у кілька разів аналогічні показники країн Європи.

Директор Інституту зазначила, що саме високий рівень смертності населення виступає проявом демографічної катастрофи у нашій країні. Особливо критичні показники серед чоловіків працездатного та молодшого працездатного віку. За словами Лібанової, показники є страшними, адже в Україні у цій віковій категорії чоловіки вмирають у 6 разів більше, ніж у таких державах як Швейцарія та Швеція, а також у 2 рази більше ніж у Республіці Польща.

topnews.odessa.ua

Директор Інституту повідомила, що найчастіше причиною смерті молодих чоловіків в Україні є не хвороби, а травми, отримані у результаті дорожньо-транспортної пригоди. Однак навіть у разі захворювань українці помирають на кілька років раніше, ніж жителі європейських держав.

Згідно зі словами Елли Лібанової, попри те, що народжуваність у нашій державі перебуває на низькому рівні, вона все ж відповідає середньоєвропейським показникам.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*