Названа дата відкриття мосту в Станиці Луганській

24tv.ua

Прес-служба Офісу Президента повідомила, що у Луганській області у районі Станиці Луганської тривають роботи з відновлення мосту через річку Сіверський Донець, відкриття якого заплановано до 27 листопада.

У повідомленні йдеться про те, що у першій половині дня 15 вересня прибули дві вантажівки зі щебенем до місця, де працюють співробітники ТОВ «Укртрансмост». До 11 години дня було заасфальтовано близько 300 метрів з 750 правого боку дороги у напрямку моста. Вранці робочі завершили асфальтування лівої частині дороги. При цьому, продовжують працювати піротехніки.

Відзначається що о 12:00 співробітниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій була обстежена територія лісопосадки, яка прилягає до напрямку моста. У результаті діяльності було виявлено 32 небезпечних предметів.

Згідно з інформацією, за весь час роботи піротехніків вдалося розмінувати 1,23 гектара ґрунтової дороги до лісу, понад 1 га технологічної дороги, 1,37 гектара з правого боку та 1,35 гектара зліва уздовж дороги, а також 2 гектари ділянки місцевості біля моста радіусом 125 м.

24tv.ua

Відповідно до графіка, до моменту 11 жовтня заплановане встановлення тимчасової переправи, а до 27 листопада планується відкриття моста.

Нагадаємо, що голова держави Володимир Зеленський 2 вересня оголосив про відновлення моста у Станиці Луганській. Повідомляється, що відновлення даного моста є частиною міжнародних зобов’язань нашої держави для поліпшення гуманітарної допомоги на лінії розмежування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*