Резервістам України дозволили зберігати військове майно будинку

inforesist.org

Інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform» повідомляє про те, що голова оборонного відомства підписав наказ, який передбачає дозвіл громадянам, які уклали контракт на проходження служби у військовому резерві, на зберіганні вдома майна особистого користування, що було отримано у військовій частині.

Відповідно до даних, у майно особистого користування входить костюм польовий, «берци», футболка, кашкет польовий та інше.

Полковник Віталій Носуленко з Центрального управління речового забезпечення ЗСУ Тилу повідомив, що метою даного наказу є те, щоб військовослужбовець у своїй формі зміг прибувати на зібрання. Це дозволить уникнути знеособлення речового майна, а також людина буде особисто відповідати за його стан.

inforesist.org

Відзначається, що начальникам служб та командирам визначені завдання, які передбачають організацію перевірки якісного стану форми у ході проведення зборів. У разі її доведення до стану непридатності поза службою, особа буде зобов’язана її відновити власним коштом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*