США захистять Німеччину установками системи “сталевий дощ”

hyser.com.ua

Сухопутними військами Міноборони Сполучених Штатів на території Німеччини розгорнуто шістнадцять M270A1 – установок залпового дня нового покоління.

Озброєння, відоме також як «сталевий дощ», отримала 41-я бригада артилерії, яка дислокується в околицях Графенвер (федеральна земля Баварія). Цей ракетно-артилерійський підрозділ Сполучених Штатів є єдиним в Європі. У структуру бригади входить два батальйони з пусковими установками та один батальйон підтримки.

Оборонне відомство США, коментуючи розміщення «сталевого дощу» в Баварії, заявило, що таке рішення показує прихильність цієї країни Північноатлантичного альянсу і рішучість підтримати колективну безпеку.

hyser.com.ua

Також Сполучені Штати зараз ведуть обговорення зі своїми союзниками планів розміщення ракет середньої дальності в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Пускова установка M270 здатна протягом однієї хвилини запустити від двох до дванадцяти тактичних ракет високої точності. Якщо використовуються снаряди MFOM, дальність ураження цілі перевищує шістдесят кілометрів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*