Розвідка США розкрила новий факт корупції в Україні

фото: opposition.org.ua

Починаючи з 2014 року, розвідка США, що займається фінансовими питаннями, працює над розкриттям грошових махінацій, які здійснювалися адміністрацією екс-президента України Віктора Януковича. Так, їм вдалося виявити 700 млн доларів, вивезені за кордон урядовцями того складу. Незважаючи на продуктивну роботу американських колег, українські правоохоронні органи не поспішають порушувати кримінальну справу проти членів адміністрації Януковича.
Для того, щоб виявити фінансові махінації Януковича і членів уряду, представникам розвідки США знадобилася допомога американських банків, куди був направлений запит, на отримання інформації про підозрілі грошові трансфери в особливо великих розмірах.
Серед чиновників, яких викрили в отриманні і відправці незаконних транзакцій, виявився Юрій Бойко, який очолює «Опозиційний блок». При президенті Януковичі він обіймав посаду міністра палива та енергетики. Незважаючи на те, що розвідка США пред’явила докази того, що Бойко замішаний в корупції, правоохоронні органи України так і не засудили його.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*