Український режисер Олег Сенцов не розуміє, як можна воювати один з одним, коли є Росія

24tv.ua

За пів десятиліття, які режисер і політв’язень Олег Сенцов провів в російській в’язниці, в нашій країні відбулося «не так вже й багато» змін. До такого висновку звільнений в рамках обміну Сенцов прийшов після повернення на Батьківщину.

Як написав звільнений політв’язень на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», з моменту його обміну та прильоту в Україну пройшов тиждень, і він порівняв свою думку про країну з враженнями «мандрівника у часі», який перемістився з 2014 року (коли Сенцов піддався арешту на території анексованого Криму).

24tv.ua

За його словами, він вже встиг поспілкуватися з багатьма співрозмовниками та відвідати багато різних місць. У нього склалося враження, що за останні п’ять років в країні відбулося не настільки масштабні зміни, як він очікував спочатку. Також він прийшов до висновку, що всередині України спостерігається ворожнеча «всіх проти всіх», і висловив здивування, як можна допускати такі протистояння, коли держава перебуває в стані війни. Висловивши жаль з цього приводу, Сенцов підкреслив, що надій на краще він не втрачає.

Олег Сенцов, затриманий російськими силовиками на території Криму навесні 2014 року, був обміняний разом з 34 іншими утримуваними особами 7 вересня поточного року. Російська сторона отримала таку ж кількість утримуваних осіб від України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*