Посол Ізраїлю закликав уряд України відреагувати на осквернення пам’ятника вбитим євреям

Twitter/ Joel Lion

Голова ізраїльської дипмісії в Україні Йоель Ліон на своєму акаунті в сервісі мікроблогів Twitter назвав осквернення пам’ятника, встановленого у Миколаївській області та присвяченого пам’яті вбитих в період Другої світової євреїв, антисемітським злочином, вчиненим на ґрунті ненависті.

Ізраїльський посол закликав офіційний Київ відреагувати на акт вандалізму, встановити винних та залучити їх до відповідальності.

Нагадаємо, що раніше група невстановлених осіб осквернила меморіал, встановлений на місці масового вбивства євреїв у населеному пункті Богданівка на Миколаївщині. Розмалювавши пам’ятник нацистськими свастиками, вандали залишили послання, в якому погрожували голові держави Володимиру Зеленському, екс-міністру транспорту Євгену Червоненку, а також керівнику Українського єврейського комітету Едуарду Долинському.

Twitter/ Joel Lion

На акт вандалізму вже відреагувала Нацполіція. Співробітники правоохоронних органів відкрили два кримінальних провадження. Якщо винних в оскверненні жертвам Голокосту встановлять і доведуть їхню провину, то вандалам загрожує обмеження волі або тюремне ув’язнення строком від трьох до п’яти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

1 Comment

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*