Під будівлею офісу президента України учасники АТО встановили вже п’ять наметів

timenews.in.ua

Керівник «Громадського Руху учасників антитерористичної операції та громадян тимчасово окупованих територій» В’ячеслав Серпокрилов у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що під стінами Офісу голови держави у столиці на акцію протесту вийшли люди, які брали участь у бойових діях на Донбасі, які також є внутрішньо переміщеними особами.

За словами Серпокрилова, учасники мітингу під стінами ОПУ поставили 5 наметів. Варто відзначити, що вранці він інформував про те, що активісти мають намір зустрітися з лідером нашої країни Володимиром Зеленським.

Учасники акції протесту наполягають на фінансуванні в повному обсязі постанови Уряду України Про забезпечення житлом ветеранів антитерористичної операції, чиї будинки залишилися в окупованій частині Донбасу.

timenews.in.ua

Зазначимо, відповідну постанову було прийнято Кабінетом Міністрів у квітні минулого року.

Водночас, користувачі соціальної мережі неоднозначно відреагували на даний пост. Так, Вікторія Єленик вдалася в питання, а чому не встановлювали намети при Порошенко? Адже це не сьогоднішня проблема та попередній президент її не вирішував. Або зараз дозволено все завдяки демократичності Зеленського? Інший користувач Олександр Фокс вважає, що при Порошенку мітингувати боялися.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*