Військових України утеплять і перевзують

www.lenta.ua

Полковник Василь Саковець, який обіймає посаду начальника відділу розробки речового майна Головного управління матеріального забезпечення Збройних Сил України, у ході спілкування з представниками засобів масової інформації повідомив, що Міноборони України планує оновити комплект форми для військовослужбовців.

Відповідно до даних, перш за все, будуть оновлені флісові куртки, демісезонна білизна, а також технології, що використовуються у ході виробництва взуття.

За словами керівника відділу розробки, вже до наступного року на території нашої держави планується запуск виготовлення якісних мембранних матеріалів. Але на даний момент їх закупівля здійснюється у закордонних виробників.

www.lenta.ua

Згідно з інформацією, рішення про оновлення форми було прийнято у зв’язку з великою кількістю зауважень, які надходять від військовослужбовців, стосовно експлуатації літнього польового комплекту загальновійськового характеру.

Раніше повідомлялося про те, що начальник Генштабу Віктор Муженко поінформував про зміну символіки у бойових бригад Сухопутних військ ЗСУ, яка сталася напередодні Дня народження Кобзаря.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*