Українська опозиція готує дестабілізацію в країні

belsat.eu

Керівник Офісу голови держави Андрій Богдан в одному зі своїх інтерв’ю повідомив, що припускає можливу підготовку дестабілізації ситуації в нашій країні. Водночас, Богдан не уточнив, що саме він має на увазі. Він підкреслив, що йому б не хотілося вживати таке слово як переворот, на відміну від дестабілізації.

Такими словами голова ОПУ прокоментував висловлювання парламентаря Єлизавети Богуцької, яка входить в партію «Слуга народу», про те, що 5-й голова України Петро Порошенко нібито готує переворот.

belsat.eu

Поряд з цим, Богдан повідомив, що в українському політикумі існую 2 протилежних ідеологічних течії, які об’єднані спільною метою. Дана мета полягає в дестабілізації ситуації в державі та в погіршенні становища нинішньої держвлади.

Необхідно нагадати, що раніше представники засобів масової інформації сфотографували повідомлення в одному з месенджерів парламентарія Єлизавети Богуцької. У повідомленні йшлося, що колишній лідер нашої країни Петро Порошенко запланував путч на кінець поточного року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*