Заступник мера Дніпра оголошений в розшук

gorsovet.com.ua

У Дніпрі навколо ремонту Центрального мосту, який став предметом спору голови держави Володимира Зеленського та керівника міської адміністрації Бориса Філатова, все більше розгорається скандал. Відзначимо, що днями раніше в Дніпровській міській адміністрації проходили обшуки, в результаті яких правоохоронці вручили підозри близькому оточенню мера та чиновникам, які організували ремонтні роботи.

Причиною вручення підозр став той факт, що співробітники правоохоронних органів змогли знайти докази того, що в ході ремонтних робіт моста була викрадена частина коштів з бюджету. Слідство підозрює, що на махінаціях підопічні мера та підрядники змогли викрасти близько 30-ти мільйонів гривень.

gorsovet.com.ua

Також підкреслимо, що деяким з фігурантів кримінального провадження суд вже обрав запобіжний захід. Суд прийняв рішення заарештувати на 2 місяці Михайла Беккера, який є засновником товариства-підрядника, який здійснював ремонтні роботи. При цьому, можливість застави на суму в понад 40-ка мільйонів гривень зберігається. Іншого підозрюваного Микиту Заволика також взяли під арешт, однак сума його застави сягає одного мільйона гривень.

Водночас, ще п’ять підозрюваних перебувають у розшуку. При цьому, троє фігурантів є високопоставленими чиновниками міської адміністрації, серед них Михайло Лисенко, який займає пост заступника мера.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*