Силовики України продавали інформацію про телефонні розмови громадян

www.sabithaber.com

Повідомляється, що Держбюро розслідувань займається розслідуванням справи про причетність декількох співробітників правоохоронних органів до діяльності, спрямованої на отримання та продаж даних телефонних розмов громадян.

Ольга Варченко, що обіймає посаду першого заступника керівника Держбюро розслідувань, написала у профілі у соцмережі «Фейсбук» про те, що слідство встановило, що кілька співробітників правоохоронних органів, використовуючи своє службове становище на незаконній основі отримали від операторів мобільного зв’язку інформацію про телефонні розмови громадян. Після цього правоохоронці продавали інформацію посередникам, що у кінцевому підсумку доставлялося замовникам.

Згідно з інформацією, дії співробітників правоохоронних органів були порушенням таємниці телефонних розмов.

www.sabithaber.com

Варченко повідомила, що вже було проведено декілька санкціонованих обшуків у результаті спільної роботи Служби безпеки та Центрального апарату ДБР. У процесі обшуків були виявлені докази, які свідчать про дії правоохоронців протиправного характеру.

На сьогодні слідчі дії тривають з метою виявлення додаткових доказів, які будуть сприяти прискорення процесу обґрунтування підозр всім учасникам схеми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*