Головні теми України на зустрічі в нормандському форматі

Fromua.news

Голова України Володимир Зеленський під час прес-конференції з президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою 16 вересня повідомив про три основні аспекти, які будуть обговорюватися у рамках зустрічі у нормандському форматі.

Зеленський нагадав, що восени 2016 року проходили останні переговори нормандської четвірки.

Президент заявив, що зустрічі даного формату не повинні проводитися 1 раз у 3-4 роки, оскільки Україна не має у своєму розпорядженні стільки часу, адже щодня гинуть українські солдати.

Голова держави зазначив, що є три основні аспекти, які він має намір обговорити на зустрічі. Перший аспект має на увазі остаточне здійснення обміну полоненими за формулою «всіх на всіх». Другий передбачає повне розведення військового контингенту по всій лінії розмежування. А третім аспектом виступає чітке визначення термінів проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Fromua.news

Володимир Зеленський повідомив, що ці питання є найголовнішими. Однак президент не впевнений, що все це вдасться вирішити на одній зустрічі, попри бажання голови держави.

Президент сподівається, що європейські партнери підтримають нашу державу, а наступні зустрічі нормандської четвірки будуть організовуватися частіше. Оскільки необхідно розв’язувати питання, які передбачають повернення українських територій та завершення війни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*