Глядачі “112 Україна” можуть втратити можливість дивитися телеканал

tv.112.ua

Юрист Василь Сметана, який виступав у якості захисту телеканалу «112 Україна» під час засідання Шостого апеляційного суду міста Києва, заявив, що не пізніше ніж через тиждень стане відомо, чи зможе телеканал продовжити мовлення на території України, або його позбавлять відповідної ліцензії. За словами Сметани, вирішальну роль в цьому відіграє те, що Апеляційний суд відмовився задовольнити апеляцію телеканалу, а значить шанси на продовження ліцензії вкрай малі.

Сметана зазначив, що наступним кроком стане розгляд питання про продовження ліцензії телеканалу Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. При цьому юрист дає песимістичний прогноз з приводу можливого варіанту розвитку подій, оскільки у своєму рішенні Нацрада, перш за все, буде спиратися на рішення Апеляційного суду. Відповідно, Сметана переконаний, що Нацрада відмовить телеканалу в продовженні ліцензії, після чого він більше не зможе вести мовлення на території України.

tv.112.ua

Юрист також прокоментував інформацію з приводу тиску, що чинився на суддів при розгляді апеляції, й заявив, що не можна виключати варіант втручання третьої сторони.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*