Екс-співробітник АНБ порекомендував не використовувати Telegram і WhatsApp топ-чиновникам

akket.com

Повідомляється, що Едвард Сноуден, екс-співробітник Агентства нацбезпеки Сполучених Штатів Америки, поінформував, що вважає використання месенджерів «Telegram» та «WhatsApp» небезпечним через можливе прослуховування та перехоплення повідомлень сторонніми особами, зокрема, спецслужбами.

Відповідно до слів кореспондента великого французького громадського радіоканалу «France Inter», голова Французької Республіки Еммануель Макрон для зв’язку зі своїми співробітниками використовує месенджер «Telegram», а прем’єр Едуард Філіп допомогою «WhatsApp» спілкується з членами ради міністрів.

За словами Сноудена, будь-який з перерахованих додатків краще, ніж SMS або телефон, який не оснащений системою кодування. Однак якщо користувач займає пост у вищих ешелонах влади, використання даних месенджерів може бути дуже ризикованим. Тому є помилкою, якщо хто-небудь з міністрів використовує «WhatsApp».

Сноуден повідомив, що «Facebook» — компанія, яка володіє месенджером «WhatsApp», поступово знімає з додатка захист. Однак у компанії схильні стверджувати, що не можуть прослуховувати розмови, оскільки вони зашифровані.

akket.com

Екс-співробітник Агентства нацбезпеки Сполучених Штатів Америки заявив, що з програм знімається захист заради нацбезпеки. Насправді подібні програми ніколи не використовувалися з метою забезпечення безпеки суспільства. Справжня суть полягає у впливі, владі та можливості впливати на хід подій у напрямку, який необхідний особам, що керують даними системами.

Сноуден закликав відмовитися від використання «Telegram» та «WhatsApp». Він вважає, що найкращою альтернативою є месенджери «Wire» та «Signal».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*